Gripas ruonių "nekabina"

"Nesupranta tauta, kad grūdinimasis - kertinis akmuo kovojant su ligomis. Visi kalba: gripas, epidemija, komplikacijos... Negirdėjau, kad tarp 200 sveiką gyvenimo būdą propaguojančių klubo narių kuris nors šiemet būtų gripu susirgęs", - LŽ teigė Kauno ruonių vadas, Jungtinio sveikatos klubo šiame mieste pirmininkas Petras Sventickas. Žvelgiant į tradicines ruonių maudynes Nemune, iš akies buvo matyti, jog trigubai daugiau žioplių praėjusio šeštadienio rytą susirinko, nei pačių besimaudančiųjų. Tačiau tikslumų šalininkas P.Sventickas LŽ atraportavo: "iiemet išsimaudė 73, iš viso Panemunės šile šią atrakciją stebėjo 300 žmonių".

P.Sventickas apgailestauja, jog tarp politikų ruoniais norinčių tapti beveik neliko. Čia jis prisiminė Kazimierą Prunskienę, Algirdą Brazauską, viduržiemy besimaudančius sveikuolių būryje. "Matyt, dabar politikai laiko neturi, samprotavo LŽ pašnekovas ir suskubo pridurti, - šiaip Kauno savivaldybės vyrai, beje, ir šįkart, jei ne savo pavyzdžiu, tai bent moraliai mūsų akcijas ir idėjas palaiko. Jie tik kartoja, kad masės dar nesubrendo tam, dar nepriprato prie tokių dalykų..."

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.