"Greiti pasimatymai" – naujas būdas surasti gyvenimo meilę

 (7)
Naujos manijos, pasiekusios Britaniją iš JAV, dėka jūs tik per septynias minutes galite susirasti savo gyvenimo meilę. Tai – "greiti pasimatymai".
Septynios merginos ir septyni vaikinai susirenka į kavinę, susiranda sau poras ir kalbasi septynias minutes. Po skambučio visi keičiasi savo poromis ir prasideda naujas mini pasimatymas.

Vėliau kiekvienas asmuo turi užpildyti specialią kortelę, kurioje parašo su kuo norėtų eiti į rimtą pasimatymą.

“Greitų pasimatymų” organizatoriai palygina kortelėse parašytus vardus ir taip suranda poras.

“Greitų pasimatymų” idėja šovė Kalifornijoje gyvenusiems žydams, kuriems buvo sunku susirasti tą pačią reigiją išpažįstančius merginą ar vaikiną.

Tokių pasimatymų taisyklės yra labai paprastos: būk mandagus, neklausinėk apie amžių, veiklą ar gyvenamąją vietą, nesikeisk telefono numeriais. Tu negali atsisakyti mini pasimatymo net jeigu partneris iš pirmo žvilgsnio tau labai nepatinka.

“Aish”, tarptautinė žydų kompanija, turinti teisę organizuoti tokius ‘greitus pasimatymus’, neseniai suorganizavo kelias pasimatymų sesijas šiauriniame Londone.

Timas Cowlanas, organizavęs ‘greitus pasimatymus’ Londone, sakė: “Kam reikia trijų valandų aklų pasimatymų, kam reikia septynių suknelių arba užsisakyti septynis patiekalus, kai jūs galite per vieną vakarą susitikti iš karto su septyniais žmonėmis.”

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.