Girto meškėno kelionė

 (3)
Su "zuikio bilietu" į Čekijos Respubliką iš Kanados uždarame konteineryje keliaudamas lengvabūdis meškėnas leido dienas gaivindamasis alumi ir ėsdamas šunims skirtą maistą.
Neišrankus maistui ir gerokai apgirtęs riebus Amerikos platybių gyventojas, iššokęs iš konteinerio Pardubicos miestelyje, privertė sandėlio darbuotojus dvi valandas prakaituoti, kol buvo sugautas.

Apžiūrėję dar Kanadoje užplombuotą konteinerį, kai šis buvo rengiamas transatlantinei kelių savaičių kelionei, darbininkai aptiko daugybę tuščių alaus skardinių ir pragraužtų maišų su šunų ėdalu.

Aštrūs dantys ir nagai bei neišrankus skonis išgelbėjo meškėnui gyvybę.

Dabar gyvūnas atiduotas Čekijos zoologijos sodui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (9)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.