"Geležinė ledi" "oficialiai" tapo istorija

Dėmesio centre Didžiosios Britanijos ekspremjerė Margareth Thatcher (Margaret Tečer) nebuvo jau keletą metų, bet dabar ji "oficialiai" tapo istorija.
Londono Nacionalinė portretų galerija perkėlė "Geležinės ledi" portretą iš šiuolaikinės kolekcijos į istorinę kolekciją antrajame aukšte.

Konservatorė M. Thatcher britų premjere buvo 1979-1990 metais ir, sakoma, pagilino bedugnę tarp turtingųjų ir vargšų.

M. Thatcher "negarbingai" pašalinta dėl to, kad galerija atnaujino kolekcijas ir įsigijo "Titaniko" (Titanic) žvaigždės Kate Winslet (Keit Vinslet) bei "Manchester United" futbolininko Davido Beckhamo (Deivido Bekemo) portretus.

"Tradiciškai žmogaus portretas (istorinėje) kolekcijoje kabinamas po jo mirties praėjus 10 metų", sakė galerijos atstovas spaudai.

Negana to, M. Thatcher amžinai turės "žiūrėti" į Arthurą Scargillą (Arturą Skargilą), "kabantį" ant kitos sienos. A. Scargillas buvo jos mirtinas priešas per britų angliakasių streikus 9-ajame dešimtmetyje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.