Gėjų ir lesbiečių koncerte Vašingtone dalyvaus daug įžymybių

George Michael
Koncertas tikriausiai bus didžiausias toks renginys už gėjų ir lesbiečių teises. "Tai bus žmonių, tikinčių lygiomis, o ne išskirtinėmis teisėmis, susitikimas. Geriausia, ko galima tuo pasiekti - įteigti bendrumo jausmą", ketvirtadienį sakė M. Etheridge.

Koncertas vyks 50 tūkst. vietų RFK stadione. Kitą dieną Vašingtone vyks gėjų ir lesbiečių paradas, kuriame, manoma, dalyvaus milijonas žmonių.

George Michael

Tarp kitų koncerte pasirodysiančių atlikėjų yra k. d. lang ir "Pet Shop Boys". Taip pat dalyvaus Ellen DeGeneres (Elen Dedženers), Anne Heche (En Heč) ir Nathanas Lane (Neitanas Leinas).

Koncerto pelnas bus skirtas Kampanijos už žmogaus teises fondui, siekiančiam, kad Kongresas priimtų teisingus gėjų ir lesbiečių atžvilgiu įstatymus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (7)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.