Garbo meilužė šantažavo aktorę dėl meilės laiškų

Greta Garbo
Ekrano primadona buvo įspėta, kad jeigu ji nesumokės Mercedesai de Acostai (Mersedesai de Akostai), bus viešai paskelbti G. Garbo jai rašyti meilės laiškai.

Jie taip ir liko nepaskelbti - iki šios dienos. Laiškai paviešinti praėjus 10 metų po G. Garbo mirties, o balandžio mėnesį juos žadama eksponuoti Filadelfijos Rosenbacho muziejuje ir bibliotekoje.

Artimas G. Garbo bičiulis Samas Greenas (Semas Grynas) laikraščiui "The Sunday Telegraph" sakė, kad "pabaigoje visi žinojo, kad Mercedesą kamavo finansiniai nepritekliai ir jai reikėjo pinigų. Žinau, kad kai kurie žmonės, tarp jų Cecilė Beaton, kuri buvo gera mano draugė, kreipėsi į G. Garbo, prašydami duoti pinigų Mercedesai.

"Jie tvirtino, kad jeigu ji atsisakys padėti, Mercedesa gali parduoti laiškus, kuriuos Greta kažkada buvo parašiusi. Kiek aš pažinojau Garbo, ji nemėgo rašyti laiškų, gal būt dėl nemalonumų su Mercedesa".

1968 metais mirusi M. De Acosta, kažkada gyrėsi, kad galėtų turėti bet kurią pasaulio moterį ir tarp daugelio kitų savo meilužių minėjo Marlene Dietrich (Marleną Ditrich) bei Isadorą Duncan (Isadorą Dunkan).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.