Futbolo funkcionieriai buvo užrakinti!

 (5)
Kaip LŽ jau rašė, praėjusį penktadienį daugumos Lietuvos futbolo klubų vadovai nešė į Lietuvos futbolo federaciją (LFF) pareiškimą, kuriuo reikalaujama "iki š.m. balandžio 1 d. atstatydinti LFF darbuotoją Vytautą Dirmeikį iš visų LFF užimamų pareigų".

Ketvirtadienį klubų vadovai susitarė su laikinai LFF prezidento pareigas einančiu Vytautu Zimnicku, kad penktadienį 11 val. į LFF būstinę V.Dirmeikiui bus atneštas minėtas kreipimasis. Sutartu laiku į LFF būstinę atvykusiems kelių klubų vadovams susitikti su V.Dirmeikiu nepavyko, nes V.Dirmeikio kabineto durys buvo užrakintos, nors pačio V.Dirmeikio baltas BMW automobilis stovėjo kieme. Vakar LŽ sužinojo, kad patekti klubų vadovams pas V.Dirmeikį sutrukdė ūkvedė. V.Zimnickas, paskambinęs Panevėžio "Ekrano" klubo vadovui Valdemarui iteinui, teigė, kad ūkvedė Laura Kairienė užrakino jį su V.Dirmeikiu kabinete ir išsinešė raktą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.