EP pastate Strasbūre - plaučių ligos sukėlėjai

Europos Parlamentas (EP) perspėjo savo tarnautojus, kad prieš metus baigtame pastate Strasbūre Prancūzijoje aptikta asbesto ir Legionella genties bakterijų, kurios sukelia kvėpavimo takų ligą legioneliozę.
Žinia sukėlė sąmyšį tarp parlamentarų, nes EP derasi dėl šio Prancūzijos vyriausybės užsakyto ir 2,5 mlrd. frankų (1,364 mlrd. litų) kainavusio pastato pirkimo.

Po pastato atidarymo praėjusią liepą pastebėti trūkumai, regėjos, buvo ištaisyti.

Parlamentarai britai pasinaudojo žinia apie kancerogeną asbestą ir pareikalavo, kad 626 vietų EP sesijos, kurios trunka savaitę, vyktų tik Briuselyje.

Jau du dešimtmečius viena EP sesija per mėnesį vyksta Strasbūre. Tai mokesčių mokėtojams kainuoja milijonus eurų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.