Elektros srovės nukrėstas vyriškis apkaltino alkoholio pardavėjus

Vienas Floridos valstijos gyventojas, kuris būdamas neblaivus užlipo ant transformatoriaus ir buvo nukrėstas 13 000 voltų elektros srove, į teismą padavė 6 kavines ir parduotuves, kuriose tariamai jam buvo parduotas alkoholis.
Edas O'Rourke teigė, kad patyręs elektros srovės šoką jis buvo nusviestas daugiau kaip 40 pėdų nuo transformatoriaus, apdegė apie 60% kūno. Po šio incidento nukentėjusiajam suparalyžavo dešiniąją ranką, be to, ant jo kūno liko nemažai randų, todėl teisme O'Rourke reikalavo piniginės kompensacijos dėl patirtos emocinės ir kitokio pobūdžio žalos.

Teisme buvo pareikšta, jog nukentėjusysis "nesugebėjo kontroliuoti savo potraukio alkoholiniams gėrimams", tačiau baruose ir parduotuvėse nepaisant jau ir taip neblaivios vyriškio būsenos jam vistiek neapdairiai buvo parduodamas alkoholis.

"The Waterhole Sports" baro, vieno iš tų, kuriam O'Rourke iškėlė bylą, savininkas sakė atsimenąs tą incidentą su transformatoriumi, tačiau jis griežtai paneigė, jog būtent tą naktį vyriškis gėrė jo bare: "Jis to negalėjo daryti, nes jau anksčiau buvo išprašytas iš mūsų baro dėl rašinėjimo ant tualeto sienų. Tai tiesiog juokinga."

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (3)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.