Ekspremjero žmona apkandžiojo milicininką

 (7)
Buvusio Baltarusijos premjero Michailo Čigirio žmona "įkando milicijos darbuotojui", Minske ketvirtadienį spaudos konferencijoje pareiškė žurnalistams šalies generalinis prokuroras Olegas Boželka.
Jo žodžiais, gegužės 19 dieną Minsko miesto teisme, kur buvo skaitomas nuosprendis M. Čigirio byloje, M. Čigirio žmona Julija įkando į ausį milicininkui. Tvarkos saugotojui, pasak generalinio prokuroro, buvo susiūtos šešios siūlės. "Šiuo metu tiriamos įvykio aplinkybės", pranešė O. Boželka.

Teisėsaugos institucijų šaltiniai ketvirtadienį "Interfax" pranešė, kad J. Čigir "milicijos pareigūnų atžvilgiu elgėsi nekorektiškai ir provokuojamai, reikalaudama įleisti į 48 vietų teismo posėdžių salę apie 200 žmonių, laukusių prie pastato įėjimo".

Pasak "Interfax" šaltinių, sostinės milicijos pareigūnas, kuriam J. Čigir įkando į ausį, buvo nuvežtas į ligoninę, kur jam padaryta operacija. Kolegų žodžiais, šiuo metu jis gydomas ambulatoriškai.

Su šiuo faktu susijusią medžiagą tiria Minsko Frunzės rajono prokuratūra.

J. Čigir interviu "Interfax" savo ruožtu paaiškino, kad jos veiksmai buvo "reakcija į grubius milicininko veiksmus" jos atžvilgiu.

Buvusio premjero žmona taip pasakoja apie incidentą: "Jis sugriebė mane už rankų, pakėlė ir ėmė tempti. Man skaudėjo, aš surikau, ir, pamačiusi prieš save jo ausį, įkandau. Kiek siūlių jam buvo padaryta, nežinau".

Ji taip pat pranešė, kad "nufotografavo mėlynes", kurios atsirado sumušus minėtam milicininkui, ir "pateikė pareiškimą prokuratūrai".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.