Dvylikmetę užsiimti seksu paskatino smalsumas

 (6)
Dvylikmetė, "norėdama patirti kas tai yra seksas",mylėjosi su dviem paaugliais. Tokią istoriją vakar buvo galima išgirsti viename is Didžiosios Britanijos teismų.
Policijai ji teigė seksu susidomėjusi po to, kai daugelis klasiokių gyrėsi jau turėjusios seksualinių santykių. Policiją iškvietė dvylikmetės sesuo, susirūpinusi jos elgesiu su vaikinais.

Du pusbroliai, 16-os ir 17-os metų, su kuriais ji mylėjosi, teismo buvo pripažinti kalti už seksualinius santykius su nepilnamete, tačiau lygtinai paleisti vieneriems metams.

Nors mergaitė prisipažino savo valia sutikusi užsiimtu seksu, tačiau tai nebuvo švelninanti aplinkybė, nes pagal įstatymus ji buvo per jauna, kad pati duotų objektyvų sutikimą.

Kita vertus, teisėjas pripažino, kad dvylikmetė atrodo šiek tiek vyresnė, todėl jaunuoliai galėjo pamanyti, kad ji yra panašaus amžiaus.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.