Dviem Baltarusijos piliečiams pakeista lytis

Iš viso Minsko seksologijos centro įskaitoje įrašyti 80 žmonių, kurie "nepatenkinti savo lytimi", sakė D. Kapustinas. Pasak jo, tarp žmonių, kurie laukia lyties pakeitimo operacijos, yra ne tik "grynų" transseksualų, bet ir homoseksualistų bei psichikos ligonių.

Specialistų duomenimis, šiuo metu respublikoje yra ne daugiau kaip 500 žmonių, nepatenkintų savo lytimi, sakė D. Kapustinas.

Pirmoji lyties pakeitimo operacija Baltarusijoje padaryta 1992 metais. Nuo to laiko Baltarusijos chirurgai pakeitė lytį 18 transseksualų, pranešė D. Kapustinas.

Šiuo metu yra kelios teorijos, paaiškinančios transeksualizmą, sakė Baltarusijos sveikatos apsaugos ministerijos vyriausiasis seksopatologas.

Baltrusijos specialistai vadovaujasi hipoteze, kad transeksualiniai pokyčiai įvyksta tam tikrose galvos smegenų struktūrose dar embriono stadijoje per pirmuosius 3-7 nėštumo mėnesius.

Kalbėdamas apie transeksualizmo tendencijas Baltarusijoje, D. Kapustinas pažymėjo, jog respublikoje dažniausiai "maištauja" moterys. Taip yra ir Rusijoje bei Ukrainoje. Tuo tarpu pagal Pasaulio sveikatos apsaugos organizacijos statistiką, pasaulyje vyrauja atvirkštinė transeksualizmo tendencija - dažniausiai savo lytimi nepatenkinti vyrai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.