Du broliai laimingai vedė tą pačią moterį

 (5)
Šiaurės Indijoje vykusioje ceremonijoje du broliai "vedė" tą pačią moterį. Visi trys jaunavedžiai teigia, kad kartu jie gyvens labai laimingai.
23-ejų metų Ramdeo Ramas susipažino su 32-iejų metų amžiaus Geeta Kumari siuvimo fabrike, kuriame kartu dirbo. Vėliau jie persikėlė gyventi į kitą miestelį pas vyresnįjį Ramo brolį, 38-erių metų Bali Ramą.

Kai po kelių mėnesių Ramdeo teko grįžti dirbti į tą patį siuvimo fabriką, Geeta ir Bali užmezgė artimesnius santykius. "Mes įsimylėjome tą pačią moterį, be to, mylime vienas kitą kaip broliai. Todėl užuot kovoję dėl Geetos, mes nusprendėme abu ją vesti," pasakojo Ramdeo.

"Dviguba" žmona prisipažino sekanti garsiojo indų epo "Mahabharata" pagrindinės herojės Draupadi, kuri buvo ištekėjusi už penkių brolių, pėdomis.

"Jeigu Draupadi galėjo dalintis lova su penkiais broliais, aš nematau nieko blogo ištekėti už dviejų brolių. Visi trys mes esame labai laiminga ir mums niekas daugiau nerūpi," teigė Geeta.

Vienintelis problema šeimoje, atrodo, yra susijusi su maistu - jaunesnysis brolis mėgsta švelnų maistą, kai tuo tarpu vyresniajam labai patinka aštrūs prieskoniai. Iš padėties Geeta stengiasi išsisukti iš pradžių patiekdama maistą jaunesniam savo vyrui, o vėliau pridėdama aštrių prieskonių maitina savo vyresnįjį vyrą.

Dvipatystė yra griežtai draudžiama pagal Indijos įstatymus. Išimtis yra padaryta tik musulmonams, kurie gali turėti iki penkių žmonų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.