"Draugų" žvaigždės užsiprašė fantastiškų pinigų

 (1)
Iki šiol Courteney Cox (Kortni Koks), Mattas Le-Blancas (Metas Le-Blankas), Lisa Kudrow (Liza Kudrov), Jennifer Aniston (Dženifer Aniston), Davidas Schwimmeris (Deividas Švimeris) ir Matthew Perry (Metjus Peris) gaudavo po 100 tūkst. JAV dolerių už vieną seriją.

Tačiau aktoriai dabar užsiprašė tiek, kad kitą sezoną "Draugai" gali tapti pačiu brangiausiu televizijos serialu istorijoje. Jei ginčas nebus išspręstas iki gegužės 4 dienos, serialas bus sustabdytas.

"Tas serialas gal ir vadinasi "Draugai", bet niekas į jo aktorius per daug draugiškai nebežiūri. Liūdna, nes iki šiol kūrybinė grupė buvo laimingųjų laivas. Dabar šis laivas nelaimingas ir skęsta", sakė šaltinis.

Septintojo, paskutinio sezono serijų filmavimas turi prasidėti rugpjūčio mėnesį. "Net jei ir susitarsime (dėl atlyginimo), filmavimas tikriausiai bus koktus", pridūrė šaltinis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.