Douglasas padėjo policijai sugauti tvarkos pažeidėjus

Aktorius Michaelis Douglas (Maiklas Duglasas) padėjo Sinsinačio policijai pagauti du jaunuolius, įtariamus sudaužius pavogtą automobilį. Tai įvyko rajone, garsėjančiame dideliu nusikalstamumu. Jame aktorius šiuo metu filmuojasi juostoje "Traffic" ("Eismas"), pranešė pareigūnai.
Michael Douglas
Policijos leitenantas Steve Wilgeris (Styvas Vildžeris) žurnalistams sakė, kad "Oskaro" laureatas parodė skersgatvį, kur po avarijos paspruko įtariamieji. Jų gaudynės galiausiai baigėsi viename Ohio miesto kvartale.

Pasak policijos pareigūno, M. Douglasas pasakė jam, jog vienas iš jaunuolių, sprukdamas nuo jį persekiojusių policininkų, prabėgo tiesiai pro aktorių.

Policijos teigimu, du įtariami 17 metų jaunuoliai netrukus po trečiadienį vykusio incidento buvo sulaikyti. Vienas įtariamųjų įpareigotas grąžinti pavogtą nuosavybę, o kitas apkaltintas trukdymu pareigūnų darbui.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.