Douglasas būsimo kūdikio lyties nesako net tėvui

Net jei Michaelas Douglasas (Maiklas Daglasas) ir žino savo būsimo kūdikio lytį, jis to nė už ką nepasakytų tėvui.
Katerina ir Duglas
"Tu negali išlaikyti paslapties", M. Douglasas papriekaištavo savo tėvui aktoriui Kirkui Douglasui (Kerkui Daglasui) per vakarėlį, kurį namiškiai surengė, norėdami gimtadienį švenčiančiai Kirko žmonai Anne Douglas (En Daglas) padaryti staigmeną.

Vyresnysis Douglasas sutiko, kad jo sūnus teisus. "Mieloji, gal norėtum netikėto gimtadienio vakarėlio?", prieš pirmadienio pobūvį "Spartako" (Spartacus) žvaigždė paklausė žmonos.

55 metų M. Douglaso ir 30 metų aktorės Catherine Zeta-Jones (Ketrinos Zeta-Džouns) kūdikis turi gimti rugpjūtį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.