Dingo keturi penktadaliai "Oskarų" rinkimo biuletenių

Kovo 26 dieną turinčiai įvykti "Oskarų" teikimo ceremonijai iškilo pavojus, nes dingo 80 proc. šių rinkimų biuletenių.
Kino meno ir mokslo akademijos pareigūnai su siaubu aptiko, kad iš 6 tūkst. ypatingai slaptų biuletenių dingo 4 tūkst. Biuleteniai yra siunčiami visiems Akademijos nariams, kurie slaptu balsavimu ir išrenka "Oskarų" laureatus.

Visi biuleteniai prieš 5 dienas buvo pristatyti į Beverli Hilso paštą.

Be šitų nemalonumų, "Oskarų" krizę paaštrino Niujorko laikraščio "Wall Street Journal" prisipažinimas, kad 14 jo reporterių skambino Akademijos nariams ir klausinėjo, už ką jie ketina balsuoti.

Reporteriai nesisakė esą žurnalistais, taip tikėdamiesi patikimai prognozuoti šiemetinius laureatus.

Tačiau žurnalistų "sąmokslas" gali ir nepavykti, nes dabar paklausti Akademijos nariai sakė anksčiau melavę apie savo apsisprendimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (1)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.