Dietinių produktų bendrovė nebenori Lewinsky paslaugų

Garsi JAV firma "Jenny Craig", gaminanti dietinius produktus norintiems suliesėti, sumažino kontrakto apimtis - mat buvusi prezidento Billo Clintono (Bilo Klintono) sekso partnerė nepakankamai suliesėjo.

Tiesa, metus laikiusis visame pasaulyje garsios dietos, ji numetė 14 kilogramų. Tačiau to nepakanka, kad apsirengusi bikiniu ji dabar galėtų rodytis publikai reklaminiais sumetimais. Šį vaidmenį bendrovė nutarė verčiau patikėti 36 metų sekretorei iš vienos Bostono firmos, kuriai suliesėti sekėsi kur kas geriau.

M. Lewinsky "kontraktas dar nebegalioja, tačiau ji nebus kviečiama jokiai būsimai reklamai", pareiškė "Jenny Craig" atstovė spaudai.

Vis dėlto buvusi Baltųjų rūmų stažuotoja taip lengvai neišsisuks. Jai dar teks numesti 5-6 kg ir galų gale pasirodyti viešai su bikiniu.

M. Lewinsky, dėl kurios JAV prezidentas vos neprarado posto, ką tik pradėjo leisti nuosavą rankinukų seriją, kuri, kaip ji tikisi, bus graibstyte graibstoma iš jos interneto tinklalapio.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.