Didžiausią loterijos prizą laimėjusi porelė paprasčiausiai…išėjo

Kai du kuklūs kanadiečiai suprato, kad loterijoje laimėjo “aukso puodą” – 7.8 mln. dolerių – jie pasielgė taip, kaip niekas iš mūsų turbūt niekada nepasielgtų, t.y. jie paprasčiausiai apsisuko ir išėjo.
Pirmadienį, beje, jie persigalvojo ir loterijos organizatoriams visgi įteikė savo bilietus.

Laimingieji, pagyvenusi porelė su trimis vaikais, į Vinipego loterijos būstinę užsuko tik sužinoti kiek laimėjo, tačiau išgirdę didžiojo prizo sumą, jie pasimetė ir pareiškę, kad jiems turbūt prireiks šiek tiek laiko su tuo apsiprasti, išėjo.

Kathleen Polyak, loteriją organizavusios kompanijos “Western Canada Lottery Corp.” atstovė spaudai, teigė, kad šis laimėjimas buvo pats didžiausias kada nors laimėtas piniginis prizas Manitobos provincijoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.