DiCaprio palyda per didelė Londono restoranams

Leonardo DiCaprio (Leonardo Dikaprijo) palyda yra per didelė populiariausioms Londono vietoms - restoranai neįsileidžia aktoriaus, kol jis neatsikrato savo draugų. Paskutinį kartą lankydamasis Londone Leo norėjo su 10 artimiausių draugų linksmintis per naktis, kaip yra įpratęs. Tačiau dauguma prabangiausių sostinės restoranų atsakė nepriimą tokios didelės kompanijos.
Leonardo DiCaprio
Madonnos (Madonos), "The Spice Girls", Stellos McCartney (Stelos Makartni) ir Meg Ryan (Meg Rajan) mėgstamo restorano "Momo" savininkas jau anksčiau yra neįsileidęs Leonardo, o dabar vėl pasielgė taip pat.

"Kodėl turėčiau įsileisti tuos 10 vaikinų? Jei Leo nori ateiti su savo mergina, prašom. Norėčiau, kad jis čia apsilankytų, būčiau labai laimingas", sakė Momo Mazouzas (Momas Mazuzas).

"Su vienu ar dviem draugais tegu tik eina. Tačiau su dešimčia sumaišties neišvengsi. Jie neketina elgtis mandagiai, ir aš prarasiu lankytojus, kurie čia ateina kiekvieną savaitę. Atsiprašau, bet ne", paaiškino restorano savininkas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.