DiCaprio debiutas žurnalistikoje nuvylė

Po viso šurmulio, kurį sukėlė tariamas Leonardo DiCaprio (Leonardo Dikaprijo) debiutas žurnalistikoje, jo laukusiems teko nusivilti. Dvidešimt minučių Baltuosiuose Rūmuose vykęs aktoriaus pokalbis su JAV prezidentu Billu Clintonu (Bilu Klintonu) apie pasaulinio klimato atšilimą buvo sutrumpintas iki dviejų minučių reportažo.
Leonardo DiCaprio
Šeštadienį per ABC televiziją rodytoje specialioje laidoje "Planet Earth 2000" (Žemės planeta 2000), L. DiCaprio pateikė prezidentui tris klausimus.

Po interviu pasipylė kritika - aktorių kritikavo net kai kurie ABC naujienų tarnybos darbuotojai, nustebinti, kodėl kino filmo "Titanikas" žvaigždei buvo leista imtis žurnalisto darbo.

Be to, L. DiCaprio teko ne vien paprasto žurnalisto vaidmuo - jo darbe galima buvo įžvelgti ir interesų konfliktą, mat aktorius pirmininkauja "Žemės dienos 2000" iškilmių komitetui, todėl kreipėsi į televiziją ABC dėl specialios laidos apie pasaulinį atšilimą.

L. DiCaprio to neslėpė ir, padėkojęs B. Clintonui už galimybę pakalbėti apie pasaulinį atšilimą, pridūrė, jog "nėra nei politikas, nei žurnalistas". Pasak aktoriaus, "tai buvo galimybė, kurios, jis kaip šia problema susirūpinęs pilietis, negalėjo atsisakyti".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.