Dėl spermos kiekio sumažėjimo kalta gali būti druska

 (1)
Mokslininkai paskelbė, jos druskoje esantis jodidas gali lemti sėklidžių bei spermos kiekio sumažėjimą.
Ši prielaida buvo ištirta eksperimentuose su žiurkėmis, iš kurių maisto raciono pašalinus jodidą, buvo pastebėtas spermos pagausėjimas bei sėklidžių padidėjimas.

Jodidas yra reikalingas organizmui tam tikro hormono gaminimui, kuris yra labai reikšmingas vystantis smegenims. Šio elemento trūkumas gali lemti protinio vystymosi sutrikimus, todėl tikrai nepatartina jo atsisakyti.

"Yra pavojus, kad išgirdę mūsų išvadas kai kurie žmonės gali jas ne taip suprasti ir nuspręsti, kad spermos kiekis yra daug svarbesnis už smegnų vystymąsi," teigė "Dow Chemical" kompanijos Sveikatos ir aplinkos tyrimų laboratorijos vadovas Jamesas Crissmanas. Kita vertus, yra nemažai mokslininkų, kurie abejoja šių tyrimų rezultatais, teigdami jog spermos kiekio analizės rezulatai dažnai yra per daug kintantys, kad galima būtų padaryti objektyvias išvadas.

"Mes žinome, kad kažkas vyksta, tačiau negalime nustatyti kas iš tikrųjų lemia spermos sumažėjimą," sakė Londono medicinos mokyklos mokslininkas Gulamas Bahaduras. "Aš nemanau, kad žiurkių tyrimų rezultatai gali būti pritaikyti žmonėms, nes gyvūnų ir žmonių modeliai yra visiškai skirtingi". Crissmano ir jo kolegų tyrimo rezultatai buvo paskelbti "Toxicological Sciences" žurnale.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.