Dauguma Rusijos vyrų miršta būdami neblaivūs

 (6)
Du trečdaliai Rusijos vyrų miršta būdami neblaivūs, o daugiau nei pusė iš jų - smarkiai apsinuodiję alkoholiu, penktadienį apie mokslinį tyrimą rašo laikraštis "Komersant".
Mokslininkai trejus metus tyrė 20-55 metų amžiaus vyrus, gyvenančius Maskvoje ir Rusijos Federacijai priklausančioje Udmurtijoje. Paaiškėjo, kad dažnai vyrų mirties priežastis yra alkoholis.

"Neblaivūs būna visi: žudikai ir jų aukos, skenduoliai, savižudžiai, vairuotojai ir avarijose žuvę pėstieji, mirštantys nuo insulto ar opos", rašoma laikraščio komentare.

Dažniausiai vyrai Rusijoje miršta pirmadienį, po ilgų savaitgalio išgertuvių.

Rusų vyrų vidutinis amžius yra 57,4 metai - trumpiausias Europoje. Alkoholizmas čia bene didžiausias pasaulyje ir nepriklauso nei nuo išsilavinimo, nei nuo finansinės padėties.

Nors 75 proc. rusų vyrų miršta nuo širdies ligų, nelaimingų atsitikimų metu ar nusižudo, mirštantieji retai būna blaivūs.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.