Čikagoje atsiras "Playboy" boso gatvė

Nors žurnalas "Playboy" šiais virtualiosios pornografijos ir šokiruojančių laidų laikais atrodo beveik nekaltas leidinys, jis vis dar gali kelti sąmyšį.
Hugh Hefner
Po karštų ginčų Čikagos miesto tarybos komitetas antradienį patvirtino Hugh Hefnerio (Hju Hefnerio) gatvės pavadinimą. Čikagoje yra H. Hefnerio "Playboy" imperijos būstinė, o tokį gatvės pavadinimą pasiūlė jo dukra.

Pirmadienį komitetas nepritarė tokios gatvės atsiradimui, nes H. Hefnerio darbas esą nuvertina moteris, bet antradienį reikalai susitvarkė "Playboy" boso naudai.

"Suprantu, kad mano tėvas ir "Playboy" sukėlė diskusiją apie asmens laisvę, seksualumą ir moralę", sakė "Playboy" valdybos pirmininkė ir direktorė Christie Hefner (Kristi Hefner). Tačiau savo tėvo darbą ji pavadino "gražių ir seksualių" dalykų triumfu.

"Hugh Hefneris yra amerikietiškos sėkmės pavyzdys. Jis yra vienas iš daugelio, nusipelniusių pripažinimo mūsų mieste", sakė ji.

Municipaliteto nariai miesto gatves yra pavadinę daugiau nei 800 čikagiečių vardais. Dauguma šių gatvių pavadinimų atsirado per kelerius pastaruosius metus ir ginčai tokiais atvejais labai reti.

H. Hefneris, atvykęs į Čikagą pasirašyti "Playboy" numerio, kuriame yra ir jo dviejų draugių nuotraukos, ginčus municipalitete pavadino jaudinančiais.

"Tai rodo, kad mūsų visuomenėje tebeegzistuoja prietarai. Tačiau būtent jie padarė mane sėkmės kūdikiu bei labai turtingu žmogumi", komentavo jis.

H. Hefnerio gatvės steigimui trečiadienį dar turi pritarti visi miesto tarybos nariai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.