"Christie's" parduoda "vaidinusius" daiktus

Pora raudonų šlepečių, "vaidinusių" "Ozo burtininke" (The Wizard of Oz), susirado naujus namus.
Panašių šlepečių, pagamintų Judy Garland (Džudi Garlend), iš viso yra tik keturios poros. Trečiadienį Holivudo kino ir televizijos daiktų aukcione, kurį organizavo "Christie's East" aukcionų namai, Davidas Elkouby (Deividas Elkubis) iš Los Andželo už jas paklojo 666 tūkst. JAV dolerių.

Iš viso šis aukcionas atnešė daugiau kaip 1,66 mln. dolerių pajamų. Jame parduoti 104 iš 190 siūlytų daiktų, pranešė aukcionų namų pareigūnai. Buvo parduodama ir daugiau "Ozo burtininke" naudotų daiktų, įskaitant pusbatį-Bailiojo Liūto leteną, kuri parduota už 25,5 tūkst. dolerių.

Taip pat parduotas 1937 metų automobilis "Phantom III Rolls-Royce", kuriuo važinėjo Jameso Bondo (Džeimso Bondo) herojus, 1964 metais filmuojant klasika tapusį filmą "Goldfinger". Automobilis parduotas už 402 tūkst. dolerių - daugiau kaip dvigubai brangiau už planuotą kainą.

Taip pat parduoti keli su Marilyna Monroe (Merilina Monro) susiję daiktai, tarp kurių - atsivertimo į judaizmą pažymėjimas. Jį pasirašė M. Monroe ir trečias jos vyras, dramaturgas Arthuras Milleris (Arturas Mileris). Pažymėjimas parduotas už daugiau kaip 49 tūkst. dolerių.

"Supermeno" kostiumas, kurį Christopheris Reeve (Kristoferis Rivas) dėvėjo pirmojoje ir antrojoje filmo dalyje, buvo parduotas už 56,4 tūkst. dolerių. Tuo tarpu Helen Slater (Helen Sleiter) kostiumas iš filmo "Supergirl" parduotas už beveik 13 tūkst. dolerių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.