Č. Juršėnas dovanojo gėles žurnalistėms ir A. Terleckui

 (1)
Prieš spaudos konferencijos pradžią galantiškumu garsėjantis Č. Juršėnas apėjo visas dalyvaujančias žurnalistes su gėlių puokšte, kiekvienai "mielai kolegei" įteikdamas po gvazdiką.

Be to, jis pareiškė, kad vieną gėlę palieka LLL lyderiui A. Terleckui vasario 16-osios proga. Č. Juršėnas pabrėžė, kad tai simbolinė padėka A. Terleckui už jo nuopelnus nepriklausomybės atkūrimui.

LLL lyderis yra nuolatinis LDDP pirmininko Ž. Juršėno spaudos konferencijų lankytojas, tačiau pirmadienį jo Seimo spaudos konferencijų salėje nebuvo.

Ž. Juršėnas, paklaustas, kodėl vasario 14-ąją minima Šv. Valentino diena yra kritikuojama patriotų, sakė, jog "tai priklauso nuo visuomenės dalies, kuri pajėgi mylėti".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (1)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.