Britų lordai sumažino homoseksualių santykių teisėtumo amžių

 (3)
Šiam projektui buvo pritarta be balsavimo.

Generalinis prokuroras Mostino lordas Williamsas (Viljamsas) aukštiesiems parlamento rūmams pareiškė, kad jeigu Seksualinių nusikaltimų įstatymo pataisos projektas vėl bus atmestos, leiboristų vyriausybė pasinaudos savo teisiniais svertais paversti jį įstatymu.

Nevienodas heteroseksualių ir homoseksualių santykių teisėtumo amžius "yra nepakančios visuomenės požymis", sakė lordas Williamsas. Antrasis projekto svarstymas praėjo be prieštaravimų.

Žemųjų Bendruomenių Rūmų nariai jau pernai priėmė šį projektą, sumažinantį homoseksualių santykių teisėtumo amžių nuo 18 iki 16 metų, taip prilygindami juos heteroseksualiems santykiams. Tada Lordų Rūmai projektą atmetė.

Šiemet vasario mėnesį Bendruomenių rūmai dar kartą priėmė šį projektą. Jeigu lordai vėl būtų jį blokavę, premjero Tony Blairo (Tonio Blero) vyriausybė būtų galėjusi pasinaudoti Parlamento aktu, kuris leidžia patvirtinti įstatymus, nepaisant lordų valios.

Dabar šis projektas bus svarstomas trečią kartą, tačiau beveik tikrai bus priimtas kaip įstatymas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.