Britney Spears persikels gyventi į Europą ?

Paskalos apie Britney Spears ir Britanijos princą Williamą dar labiau suaktyėjo, kai paaiškėjo, kad daininkė Didžiojoje Britanijoje planuoja pirkti 1,5 mln svarų vertės prabangų namą.
Kaip teigia Britanijos bulvarinė spauda, Spears susidomėjo prabangiu nekilnojamu turtu šalia Haigrovo, kuris yra tik už 20-ies minučių kelio nuo Williamo užmiesčio rezidencijos Gločesteryje.

Pranešimuose teigiama, kad daininkė yra numačiusi pirkti Charlton Kings kaimelyje esantį namą, į kurį persikeltų gyventi su savo motina. Jame yra septyni miegamieji, sauna bei teniso aikštelė.

Milijonierius Robertas Deaconas prisipažino, kad jo nuosavybe domėjosi pop žvaigždė, tačiau jis nepatvirtino, kad tai buvo Britney Spears. Tašiau atsiimdama savo prizą neseniai vykusiuose Amerikos muzikos padovanojimuose Britney pareiškė: "Aš pradėjau įrašinėti savo naująjį albumą, be to, aš perku namą Didžiojoje Britanijoje, nes man reikia tam tikro europietiško pagrindo."

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.