Britė moteris pati sau pasidarė smegenų operaciją

Britė moteris tvirtina išsigydžiusi chronišką nuovargį smegenų operacija, kurią ji sau pasidarė pati.
29 metų Heather Perry (Heter Peri) senoviniu trepanacijos būdu pašalino dalį galvos odos ir pragręžė skylę kaukolėje. Taip ji siekė išgyti nuo mialginio encefalomielito, dėl kurio ligoniai nuolat jaučiasi išsekę.

H. Perry bandymas išsivaduoti nuo galvos ir nugaros smegenų uždegimo pragręžiant savo kaukolėje 2 cm skersmens skylę vos nesibaigė blogai. Ji įgręžė per giliai ir pažeidė smegenų dangalą. Skylė gręžta tam, kad kraujas galėtų laisviau cirkuliuoti smegenyse.

Britų gydytojai atsisakė ligonei atlikti šią senovišką procedūrą, todėl ji nuvyko į Jungtines Valstijas kur pasitarė su medikais ir atliko trepanaciją pati. H. Perry teigia, kad 20 min. trukusi operacija palengvino jos gyvenimą.

"Buvau linkusi į depresiją ir jaučiau, kad man reikia kažko radikalaus", sakė H. Perry, operaciją sau atlikusi su vietine nejautra, prieš veidrodį ir filmavimo grupę.

"Iškart pajutau poveikį. Negaliu pasakyti, kad jis itin ryškus, bet jis yra. Apskritai jaučiuosi geriau ir akivaizdžiai blaiviau mąstau. Jaučiuosi puikiai", sakė ji žurnalistams savo namuose vakarų Anglijoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.