Britas pokerio čempionate laimėjo 1,4 mln. dolerių prizą

Didžiosios Britanijos televizijos režisierius pasaulio pokerio čempionate laimėjo rekordinį 1,4 milijonų dolerių (5,6 milijonų litų) prizą, pirmadienį pranešė čempionato organizatoriai.
42 metų Londono gyventojas Johnas Duthie (Džonas Dutis) pokerio čempionu tapo šeštadienio naktį, Meno salos kazino nugalėjęs šešis finalistus - keturis britus, amerikietį ir Izraelio gyventoją. Meno sala, vadinama mokesčių rojumi, yra netoli vakarinės Didžiosios Britanijos pakrantės.

1991 metais pokerį pradėjęs žaisti J. Duthie nugalėjo Teddy Tuilą (Tedį Tuilą) iš Tel Avivo, JAV čempioną veteraną Prestoną ir tokias žvaigždes kaip Johnny Chaną (Džonį Čaną) bei Philą Helmuthą (Filą Helmutą).

Įtemptą finalistų kovą stebėjo maždaug 300 milijonų televizijos žiūrovų visame pasaulyje. Kiekvieną žaidėją sekė atskira televizijos kamera, o žaidimas vyko izoliuotoje patalpoje, kurioje buvo draudžiami jokie su žaidimu nesusiję pokalbiai. Žaidėjams taip pat buvo uždrausta rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus.

Vos pakilęs nuo stalo čempionas tiesiai į kamerą pareiškė: "Tikiuosi, mano žmona tai matė. Ji žiauriai nekenčia pokerio". Žaidimo favoritu nelaikytas J. Duthie žurnalistams prisipažino, kad net žmona, prieštaravusi jo dalyvavimui šiame čempionate, netikėjo, kad jis gali laimėti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Prie Jungtinių Valstijų Kapitolijaus įžiebta Kalėdų eglė

Kalėdinės eglutės įžiebimo prie Jungtinių Valstijų Kapitolijaus akimirkos

Paaugliai iš „Jaunosios armijos“ su Kalašnikovu rankose priėmė „manekenų iššūkį“

Judėjimo „Jaunoji armija" dalyviai prisijungė prie sąspiečio „manekenų iššūkis“. Kiekviena sustingusi grupė vaidina atskirą siužetą.

Kinai stato savo „Titaniką“

Kinijoje, kuri nepaprastai žavisi legendiniu laivu „Titanikas“ ir jo istorija, pradėta statyti pirmoji pasaulyje natūralaus dydžio šio lainerio kopija.

Austrija: 84 metų milijardierius išsiskyrė su 26 metų žmona (14)

Didžiosios Britanijos laikraštis "The Daily Mail" pranešė apie 84 metų austrų milijardieriaus Richardo Lugnerio ir jo 26 metų žmonos Cathy Schmitz skyrybas. Jų santuoka truko dvejus metus.

Seniausia pasaulyje moteris išdavė paslaptį, kaip prailginti gyvenimą (13)

Emma Morano, laikoma seniausiu žmogumi pasaulyje, antradienį švęsdama savo 117-ąjį gimtadienį pasipuošė ir prieš leisdama ją nufotografuoti paklausė, kaip atrodo jos plaukai.