Britas pokerio čempionate laimėjo 1,4 mln. dolerių prizą

Didžiosios Britanijos televizijos režisierius pasaulio pokerio čempionate laimėjo rekordinį 1,4 milijonų dolerių (5,6 milijonų litų) prizą, pirmadienį pranešė čempionato organizatoriai.
42 metų Londono gyventojas Johnas Duthie (Džonas Dutis) pokerio čempionu tapo šeštadienio naktį, Meno salos kazino nugalėjęs šešis finalistus - keturis britus, amerikietį ir Izraelio gyventoją. Meno sala, vadinama mokesčių rojumi, yra netoli vakarinės Didžiosios Britanijos pakrantės.

1991 metais pokerį pradėjęs žaisti J. Duthie nugalėjo Teddy Tuilą (Tedį Tuilą) iš Tel Avivo, JAV čempioną veteraną Prestoną ir tokias žvaigždes kaip Johnny Chaną (Džonį Čaną) bei Philą Helmuthą (Filą Helmutą).

Įtemptą finalistų kovą stebėjo maždaug 300 milijonų televizijos žiūrovų visame pasaulyje. Kiekvieną žaidėją sekė atskira televizijos kamera, o žaidimas vyko izoliuotoje patalpoje, kurioje buvo draudžiami jokie su žaidimu nesusiję pokalbiai. Žaidėjams taip pat buvo uždrausta rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus.

Vos pakilęs nuo stalo čempionas tiesiai į kamerą pareiškė: "Tikiuosi, mano žmona tai matė. Ji žiauriai nekenčia pokerio". Žaidimo favoritu nelaikytas J. Duthie žurnalistams prisipažino, kad net žmona, prieštaravusi jo dalyvavimui šiame čempionate, netikėjo, kad jis gali laimėti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Makabriška mirtis: dingusį vyrą rado pitono pilve (31)

Be žinios dingęs Indonezijos gyventojas rastas pitono pilve, skelbia vietos policija, informuoja BBC.

Karvę pamėginęs į aptvarą uždaryti policininkas netrukus buvo priverstas sprukti (3)

Penktadienį, kovo 24 d., policijos pareigūnas Gabrielis Estrella pamėgino uždaryti į aptvarą Teksase netoli Templo pabėgusią karvę.

Kinijos ministro primininko susitikimą su Australijoje paįvairino kengūros jauniklis

Ketvirtadienį, kovo 23 d., Kinijos ministras pirmininkas Li Keqiang su žmona Cheng Hong susitiko su Australijos generaliniu gubernatoriumi Peteriu Cosgrove‘u bei jo žmona. Susitikimas įvyko Kanberoje esančioje vyriausybės rezidencijoje. Nuotaiką valstybių vadovams pakėlė įneštas septynių mėnesių amžiaus kengūros jauniklis.

Internautai leipsta juokais: kaip su „BBC tėčio“ situacija susitvarkytų mama (18)

Pamenate, kaip Robertui Kelly duodant interviu BBC kanalui sutrukdė vaikai? Žmonės vis dar negali pamiršti kaip linksmai tai atrodė, tad Naujosios Zelandijos komedijų šou „Jono and Ben“ sukūrė šio interviu parodiją – kaip su tokia situacija susidorotų mama, rašo boredpanda.com.

Dėl šv. Patriko dienos atleido nuo pasninko (4)

Penktadienį Airijoje ir daugelyje kitų šalių bus minima šv. Patriko – Airijos globėjo – diena. Su žalia spalva siejama šventė šįmet pridarė tam tikrų problemų airių katalikams, nes vis dar tęsiasi pasninkas, o tradicinis šventinis airių stalas bent jau Jungtinėse Valstijose neįsivaizduojamas be jautienos.