Britas pokerio čempionate laimėjo 1,4 mln. dolerių prizą

Didžiosios Britanijos televizijos režisierius pasaulio pokerio čempionate laimėjo rekordinį 1,4 milijonų dolerių (5,6 milijonų litų) prizą, pirmadienį pranešė čempionato organizatoriai.
42 metų Londono gyventojas Johnas Duthie (Džonas Dutis) pokerio čempionu tapo šeštadienio naktį, Meno salos kazino nugalėjęs šešis finalistus - keturis britus, amerikietį ir Izraelio gyventoją. Meno sala, vadinama mokesčių rojumi, yra netoli vakarinės Didžiosios Britanijos pakrantės.

1991 metais pokerį pradėjęs žaisti J. Duthie nugalėjo Teddy Tuilą (Tedį Tuilą) iš Tel Avivo, JAV čempioną veteraną Prestoną ir tokias žvaigždes kaip Johnny Chaną (Džonį Čaną) bei Philą Helmuthą (Filą Helmutą).

Įtemptą finalistų kovą stebėjo maždaug 300 milijonų televizijos žiūrovų visame pasaulyje. Kiekvieną žaidėją sekė atskira televizijos kamera, o žaidimas vyko izoliuotoje patalpoje, kurioje buvo draudžiami jokie su žaidimu nesusiję pokalbiai. Žaidėjams taip pat buvo uždrausta rūkyti ir gerti alkoholinius gėrimus.

Vos pakilęs nuo stalo čempionas tiesiai į kamerą pareiškė: "Tikiuosi, mano žmona tai matė. Ji žiauriai nekenčia pokerio". Žaidimo favoritu nelaikytas J. Duthie žurnalistams prisipažino, kad net žmona, prieštaravusi jo dalyvavimui šiame čempionate, netikėjo, kad jis gali laimėti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

VGTU absolventė savo diplomų teikimo ceremonijos nepamirš (10)

Ketvirtadienį vykusi VGTU KIF ir SF diplomų teikimo ceremonija vienai absolventei tapo dviguba švente.

Karalienė Elžbieta II įduota policijai dėl KET pažeidimo (33)

Didžiosios Britanijos Vakarų Jorkšyro policija gavo pranešimą, kad į oficialaus Parlamento sesijos atidarymo ceremoniją karališkuoju automobiliu vykstanti šalies monarchė nebuvo prisisegusi saugos diržu. Kaip skelbia BBC, žinią apie Londono gatvėmis važiavusią saugos diržu neprisisegusią karalienę perdavė nenustatytas asmuo, paskambinęs pagalbos telefonu.

Australai nepabijojo vėsos ir per saulėgrąžą maudėsi nuogi (8)

Birželio 21 d., trečiadienį rekordinis skaičius drąsuolių tekant saulei šoko į šaltus Dervento upės vandenis. Tai jau penktas kasmetinis nuogalių plaukimas.

Žmona baisiau nei kalėjimas: amerikietis apvogė banką norėdamas pasislėpti nuo sutuoktinės (28)

Atgailaujantis 71 metų vyras, pernai rugsėjį apvogęs banką Kanzaso mieste ir pasakęs policijai, kad tai padarė tikėdamasis kalėjime išvengti žmonos, federaliniam teisėjui antradienį teisinosi, kad po širdies operacijos jautėsi prislėgtas ir nesavas, rašo kansascity.com.

Meksikos ir JAV alaus gamintojai pasišaipė iš D. Trumpo (3)

Meksikos ir Jungtinių Valstijų alaus gamintojai Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą regi kaip arogantišką mariačį – būtent toks prezidento piešinys puošia naujo alaus, skirto dvišaliam bendradarbiavimui, etiketę.