Britanijos karalienė pagavo vagį

Vagystę jis bandė įvykyti, kai 1992 metų lapkritį vienoje iš karalienės rezidencijų, Vindzoro pilyje kilo gaisras, laikraščiui pasakojo buvęs elitinės karalienės apsaugos kapitonas Nickas Carrellas (Nikas Kerelas).

Pasak N. Carrello, jis tuo metu iš asmeninio karalienės kambario padėjo išnešti neįkainojamus baldus, paveikslus bei drabužius.

"Taip, aš prisipažįstu. Aš ketinau pavogti karalienės kelnaites. Tuo metu padėjau tuštinti karalienės asmeninį ir atidariau vieną komodos stalčių.

"Nustebau pamatęs, kad jame pilna karalienės apatinių drabužių, ir įkišau ranką, norėdamas vienus jų paimti. Staiga aš suvokiau, kad ji stovi šalia manęs ir stebi kiekvieną mano judesį. Nežinau, ką ji pagalvojo, tačiau nepratarė nė žodžio. Visa tai mane labai sutrikdė", laikraščiui sakė N. Carrellas.

Ši "siurrealistinė situacija" baigėsi tuo, kad jis skubiai surinko visus daiktus iš stalčiaus, įkišo į juodą krepšį ir nunešė juos saugią vietą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.