Britanijoje mokiniai dažnai nukenčia peštynėse

Daugiau nei trečdalis mokinių Anglijoje ir Velse per praėjusius metus yra nors kartą nukentėję peštynėse, teigiama pirmadienį skelbiamose Mokytojų ir dėstytojų asociacijos (MDA) išvadose.
Apie 13 proc. 11-16 metų mokinių buvo užpulti, o 10 proc. vaikų kartais neina į mokyklą, nes bijo smurto. Apklausa taip pat parodė, jog apie 30 proc. mokinių įsitikinę, kad mokytojai apie peštynes nežino.

"Mus pribloškė faktas, kad tiek daug vaikų mokykloje patiria smurtą", sakė MDA generalinis sekretorius Peteris Smithas (Piteris Smitas).

"Jei jaunuoliai mokykloje turi baimintis dėl savo saugumo, tai reikia paklausti, kaip jie jausis išėję į gyvenimą", BBC sakė P. Smithas.

"Mori" agentūros atlikta 2,6 tūkst. mokinių apklausa parodė, kad labiausiai nesaugūs jaučiasi jaunesnieji. Peštynėse nukenčia daugiau nei pusė 11-mečių, o tokių 15-mečių ir 16-mečių yra apie 25 procentus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.