Britai yra tiesiog "prilipę" prie televizorių

Kaip parodė neseniai atlikta apklausa, daugiau kaip penktadalis apklaustųjų britų praleidžia prie televizorių tiek pat laiko, kaip ir dirbdami.
Visiems kitiems užsiėmimams yra skiriama labai mažai laiko palyginus su sėdėjimu prieš televizoriaus ekraną, teigiama tūkstančio britų apklausos, atliktos paskolų banko "Alliance & Leicester Plc." užsakymu, išvadose.

"Šiame gausybės poreikių pasaulyje, žmonės yra verčiau linkę tiesiog patogiai įsitaisyti prieš televizorių, o ne bendrauti su aplinkiniais, sportuoti ar pagaliau tvarkyti finansinius reikalus," prisipažino kompanijos atstovė Arifa Darr.

Beje, nepaisant Vyriausybės pastangų paversti Britaniją 'internetine' visuomene, tik 14% apklausos respondentų teigė praleidžią internete apie vieną valandą per savaitę. 16-25 metų amžiaus respondentų grupėje, du trečdaliai prisipažino po internetą naršantys mažiausiai dvi valandas per savaitę.

Apklausos rezultatai taip pat parodė, kad finansai yra svarbesni už meilę. Daugiau kaip pusė apklaustųjų teigė praleidžiantys mažiausiai dvi valandas per savaitę bankuose mokėdami mokesčius. Tuo tarpu tiek pat laiko seksui skirią prisipažino tik šeštadalis apklaustųjų iš 16-25 metų amžiaus grupės bei 40% vedusiųjų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.