Brazilijos karnavale šėlo nuogakrūtės šokėjos

Pirmadienį visas Rio de Žaneiras atsibudo paskutinę garsiojo Brazilijos karnavalo dieną trokšdamas dar daugiau kontroversiškumo, nors po ką tik pasibaigusio sambo mokyklų parado miesto apetitą jau tikrai galėjo patenkinti galybė nuogakrūčių šokėjų.
Daugybė moterų nuogomis krūtinėmis sekmadienį Sambadrome šoko ant spalvingų sambo mokyklų pakylų, kuriomis buvo stengiamasi atspindėti pagrindinę šiuometinio karnavalo temą - 500-ąsias Portugalijos tyrinėtojų atvykimo į Braziliją metines.

Tik viena šokėja, ant nuogo kūno išsipiešusi Brazilijos vėliavą, ypač atkreipė į save tiek susirinkusios publikos, tiek ir policijos dėmesį. Pastaroji dar prieš moteriai apsivelkant marškinėlius ketino ją suimti.

"Juk tai irgi buvo tam tikras vėliavos pagerbimas, kai visa Brazilija švenčia šalies 500-ąsias metines, " teigė pasipiktinusi Angela Bismarck vietinei televizijai.

Nuogakrūčių šėlsmas, persikėlęs į karnavalą tais pačiais metais, kai Rio gyventojos išsikovojo teisę degintis saulėje be viršutinės maudymosi kostiumėlio dalies, greitai pasklido ir žiūrovų gretose.

"Aš manau, kad tei tiesiog puiku, kai visi rodo viską," prisipažino populiarusis Brazilijos dizaineris Ocimiras Versolato. Beje, Brazilijos karnavalas sulaukė ir Katalikų bažnyčios protesto, kai ant vienos iš sambo mokyklų pakylos pirmadienį turėjo pasirodyti didelis kryžius ir daugybė Mergelės Marijos atvaizdų. Nors policija konfiskavo visus su religija susijusius daiktus, tačiau sambos mokyklos reikalavimu teismas priėmė sprendimą viską jai grąžinti.

Kitų sambos mokyklų pakylose atsispindėjo kankinimai, korupcija bei cenzūra Brazilijos istorijoje. Pavyzdžiui, Caprichosos de Pilares mokyklos pakyloje, vaizduojančioje 1964-1985 metų diktatūrą šalyje, raudonomis žymėmis išdažyta nuoga mergina buvo pakabinta žemyn galva. Mengueiros mokyklos pakyloje buvo pateikiama istorija apie juodaodžių kovą dėl išsilaisvinimo iš vergijos. Dar vienoje pakyloje buvo suvaidintas juodaodės merginos išprievartavimas.

Visos 14 pasirodžiusių mokyklų žiuri buvo vertinamos pagal 10 aspektų, į kuriuos įėjo atliekamos dainos, pakylų apipavidalinimas, šokėjų kostiumai bei tūkstančio šokėjų koordinacija. Laimėtojas bus paskelbtas trečiadienį, paskutinę didžiausių ir brangiausių Brazilijos linksmybių dieną.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (1)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.