Brangiai parduoti dramblių piešti paveikslai

50 "abstrakčių" paveikslų, kuriuos straubliais nupiešė 7 Azijos drambliai, parduoti už daugiau nei 30 tūkst. JAV dolerių (120 tūkst. litų). Už kai kuriuos plačių potėpių ir tirštų spalvų paveikslus vyko tikra kova.

Šešiamečio Indijos dramblio Ganešos, kuris laikomas dramblių meno žvaigžde, tamsiai mėlynas paveikslas parduotas už 2,1 tūkst. JAV dolerių. Pradinė paveikslo kaina buvo 350 JAV dolerių.

Dauguma iš 300 aukciono dalyvių labai gyrė akrilu ant popieriaus pieštus paveikslus.

Maskvoje gimę menininkai Vitaly Komaras (Vitalijus Komaras) ir Alexandras Melamidas (Aleksandras Melamidas) aukcioną surengė tam, kad surinktų lėšų Azijos dramblių išlaikymui. Uždraudus naudoti dramblius miško ruošos darbuose, gyvūnai ir jų šeimininkai liko be pragyvenimo šaltinio, o dramblių skaičius sumažėjo.

Drambliai būdavo naudojami vilkti rąstams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (27)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.