Bowie žmona pastojo labai ypatingu būdu

 (2)
Kaip ir dainoje "Space Oddity", roko veteranas Davidas Bowie (Deividas Bouvis) ir jo žmona Iman ėmėsi neįprastų dalykų - šį kartą būsimam kūdikiui pradėti.
Supermanekenė iš Somalio Iman, kuriai - 44 metai, laikėsi senovinio Afrikos papročio, padedančio pastoti. Pora daugiau kaip metus nesėkmingai stengėsi pradėti vaiką.

"Afrikoje tikima, kad pastoti negalinčios moterys turi palaikyti kitos moters vaiką", neseniai interviu JAV televizijai sakė Iman. Ji pridūrė vaiką "pasiskolinusi" iš manekenės Christie Brinkley (Kristi Brinkli).

"Christie ir aš praėjusį rugsėjį fotografavomės žurnalui "Vogue" ir ji leido man laikyti savo vaiką visą dieną. Ir štai - po kelių dienų aš pastojau", pasakojo D. Bowie žmona.

Tiek D. Bowie, tiek Iman, susituokę 1992 metais, turi vaikų iš ankstesnių santuokų. 53 metų D. Bowie turi 28 metų sūnų Zowie (Zovį) nuo pirmosios žmonos Angie (Andži), kurią vedė 1970-aisiais ir išsiskyrė po 10 metų.

Iman turi kiek jaunesnę dukrą Zulekhą (Zulechą).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.