Borisas Jelcinas išmaukė visą džiną

 (1)
Buvusio Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Johno Majoro žmona šeštadienį radijo stočiai BBC pasakojo, jog prieš keletą metų oficialaus vizito į Didžiąją Britaniją atvykęs tuometinis Rusijos prezidentas Borisas Jelcinas ir jo palyda buvo apgyvendinti Didžiosios Britanijos premjero užmiesčio rezidencijoje ir per trumpą apsilankymą sugebėjo ištuštinti visas džino atsargas.
Yeltsin
Johnas ir Norma Majorai rūpinosi B.Jelcinu šiaurės vakarinėje Londono dalyje esančioje rezidencijoje 1994 m. rugsėjį.

"Manau, jam patiko užmiesčio rezidencija ir džinas, - teigė N.Major. - Vėliau padavėjas man pasakojo, jog jie ištuštino visas džino atsargas, tačiau buvo atsivežę daug rusiškos juodos duonos, rusiško kokakolos gėrimo ir daugybę kitų panašių dalykų".

Be džino, B.Jelcinui akivaizdžiai patiko ir britų sūris.

"Mes pasiūlėme jam paskanauti "Stilton" sūrio ir jis išvažiavo namo su didžiuliu jo gabalu", - pasakojo N.Major.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.