Blairo kūdikį fotografavo McCartney dukra

Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Tony Blairo (Toni Blero) kūdikio nuotrauka bus išplatinta pirmadienį, pranešė Dauning Stryto rezidencija. Naujagimį fotografavo "The Beatles" žvaigždės dukra Mary McCartney (Meri Makartni).
Cherie Blair (Čeri Bler) pati išsirinko M. McCartney nufotografuoti šeštadienį gimusį ketvirtąjį poros vaiką Leo Blair, sakė T. Blairo atstovas spaudai Alastairas Campbellas (Alesteras Kempbelas).

"Ch. Blair su Paulu MacCartney (Polu Makartniu) ir Mary susipažino po Lindos McCartney (Lindos Makartni) mirties, kai Mary rūpinosi kova prieš krūties vėžį", sakė atstovas spaudai.

Pasak A. Campbello, T. Blairas atidėjo šiai savaitei numatytus viešus pasirodymus, kad praleistų daugiau laiko su savo žmona ir jų kūdikiu.

Kol kas Leo išvengė pasaulinės spaudos dėmesio. Pirmoji jo ir tėvų nuotrauka visiems norintiems bus išplatinta pirmadienį po pietų, sakė A. Campbellas.

Dar 14 nuotraukų parduos fotografijos agentūros, o už jas gauti pinigai atiteks dviem labdaros organizacijoms, kovojančioms su vėžiu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.