Blairas švenčia "mažo nuostabaus berniuko" gimimą

 (2)
Cherie Blair (Čeri Bler), Didžiosios Britanijos ministro pirmininko 45 metų žmona, šeštadienį Londono ligoninėje pagimdė "nuostabų mažą berniuką" ir iš karto grįžo namo atgauti jėgų.
Gimdyme dalyvavęs Tony Blairas (Tonis Bleras), kuris berniuką pavadino Leo savo tėvo garbei, atrodė labai sujaudintas.

"Cherie ir kūdikis jaučiasi puikiai. Tai mažas nuostabus berniukas. Dabar jie ilsisi", stovėdamas ant rezidencijos Dauning Stryte laiptų žurnalistams sakė T. Blairas.

"Aš jaučiuosi kaip ir kiekvienas tėvas, matęs savo kūdikio gimimą. Tai labai jaudinanti patirtis", sakė premjeras.

"Tai buvo įprastas natūralus gimdymas. Jis užtruko gana ilgai ir Cherie dabar yra gerokai pavargusi. Tai pirmas kartas, kai aš mačiau visą procesą nuo pradžios iki galo".

Tai pirmasis vaikas per 150 metų, gimęs pareigas einančiam šalies ministrui pirmininkui. Jis yra ketvirtasis poros vaikas.

Blairų kūdikis gimė penktadienį 23 val. 25 min. Grinvičo laiku ir svėrė 3,1 kilogramo, pranešė ministro pirmininko tarnyba.

Savo džiaugsmą dėl Bleirų naujagimio išreiškė ir JAV prezidentas Billas Clintonas (Bilas Klintonas), pranešė Baltieji rūmai. Karalienė Elizabeth (Elžbieta II) ir opozicinės Konservatorių partijos lyderis Williamas Hague (Viljamas Heigjus) atsiuntė gėlių.

47 metų T. Blairas sakė neisiąs tėvystės atostogų, tačiau kaupiąs jėgas bemiegėms naktims.

"Aš pasistengsiu turėti daugiau laisvo laiko. Pamėginsiu apriboti oficialius reikalus. Reikia viską vertinti sveiku protu. Aš turiu omeny, jog jei nori praleisti daugiau laiko su savo kūdikiu, neturi dėl to mesti savo darbo", šį mėnesį T. Blairas sakė laikraščiui "New York Times".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.