Blairas dar nežino būsimo kūdikio lyties

Britų premjeras Tony Blairas (Tonis Bleras) ketvirtadienį sakė, jog su žmona dar nežino kitą mėnesį gimsiančio ketvirtojo vaiko lyties.
Tony Blair
Ultragarso aparatu matytas vaizdas buvo fantastiškas, bet lyties nustatyti nepavyko, Velso radijui sakė premjeras. Žurnalistas paklausė, ar T. Blairas ir 45 metų jo žmona Cherie (Čeri) jau išrinko vardą kūdikiui.

"Tai sunku padaryti, nes dar nežinome vaiko lyties. Šiandien Cherie ištirta ultragarsu ir aš galėjau matyti vaizdą. Tai buvo fantastiška", sakė T. Blairas.

Blairai jau turi du paauglius sūnus ir 12 metų dukrą. Lapkritį jie paskelbė esą nustebinti ir susižavėję naujiena apie būsimą ketvirtąjį vaiką.

"Maniau, kad tie laikai jau praėjo", pridūrė 46 metų premjeras.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.