Bilo Clintono aistra filmams neatvėso

JAV prezidentas Billas Clintonas interviu dienraščio "Chicago Sun-Times" kino kritikui Rodžeriu Ebertu metu, teigė dar negalvojęs apie perėjimą į kino industriją po to, kai jis paliks Baltuosius rūmus, tačiau prisipažino, kad jam tai patiktų.
"Aš nežinau," - atsakė prezidentas, kai Ebertas paklausė apie galimybę prezidentui atsidurti greta jau nuo 1966-ųjų metų Amerikos kino asociacijai vadovaujančio Džeko Valenti. "Man patiktų bet koks užsiėmimas, kuris suteiktų galimybę peržiūrėtii kiekvieną naujai pasirodžiusį filmą," - prasitarė 53-metis šalies vadovas. -"Tačiau aš niekada apie tai negalvojau."

B. Clintonas prisipažino, kad jam labai patinka žiūrėti filmus. Vaikystėje jis stengdavosi pamatyti kiekvieną naują kino juostą, o bilietas į netoliese buvusį kino tetrą kainuodavo tik 10 centų.

Prezidentas teigė, kad labiausiai jam įstrigo 1999-ųjų metų filmas "The Harmonists", kuriame trys žydai ir trys katalikai nacistinėje Vokietijoje susiburia ? džiazo grupę.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (3)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.