Billas Gatesas taps daktaru Gatesu

Turtingiausias pasaulio žmogus Billas Gatesas (Bilas Geitsas) netrukus gaus daktaro laipsnį.
Bill Gates
B. Gatesas, iškritęs iš Harvardo universiteto, vėliau tapo vienu programinės įrangos bendrovės "Microsoft" steigėjų. Ši bendrovė išaugo į didžiausią pasaulyje programinės įrangos tiekėją.

Dabar Japonijos Rikkyo universitetas, esantis sostinėje Tokijuje, suteiks jam humanitarinių mokslų garbės daktaro laipsnį, pirmadienį pranešė šios mokslo įstaigos atstovai.

"Jis ne tik prisidėjo prie šiandienos kompiuterių mokslo technologijos plėtojimo, bet taip pat paaukojo daug savo asmeninių lėšų švietimui gerinti", sakė atstovas.

Birželio mėnesį įvyksiančios daktaro laipsnio suteikimo ceremonijos metu B. Gatesas šiame universitete pasakys kalbą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.