Billas Clintonas - pinigingas kaubojus

 (1)
Apie 13,5 tūkst. demokratų šalininkų trečiadienio vakarą susirinko į didžiausią JAV istorijoje politinę sueigą, per kurią buvo "tręšiami" pinigai A.Gore'o rinkimų kampanijai.
Vašingtono "MCI Centre" sporto rūmuose, kur buvo rėžiamos ugningos kalbos, klausomasi rokenrolų ir linksminamasi, demokratų kandidatui į prezidento postą Alui Gore'ui paremti surinkta rekordinė 26 mln. 500 tūkst. dolerių (106 mln. Lt) suma.

Taip buvo pagerintas ankstesnis rekordas, kurį prieš mėnesį pasiekė respublikonai, savo kandidatui George'ui W.Bushui paremti surinkdami 21 mln. 300 tūkst. dolerių. (85 mln. 200 tūkst. Lt). Respublikonai paskubėjo pasmerkti demokratų politinę sueigą, pabrėždami, jog A.Gore'as tik B.Clintono padedamas tikisi prišliaužti iki priešrinkiminės kampanijos finišo linijos. Šventiškas renginys "MCI Centre" rūmuose oficialiai buvo skirtas kadenciją baigiančiam prezidentui Billui Clintonui pagerbti.

Renginyje dalyvavo pramogų verslo žvaigždės, aktorius Robinas Williamsas ir dainininkai Stevie Wonderis bei Lenny Kravitzas. Bet tuo pačiu linksmas renginys turėjo sustiprinti viceprezidento A.Gore'o pozicijas priešrinkiminėje kovoje bei padėti visiems demokratų kandidatams, šiais rinkimų metais kovojantiems dėl įvairaus lygio politinių mandatų.

Šiuo metu apklausose nuo G.W.Busho atsiliekantis A.Gore'as trečiadienį vakarėlį pertraukė, žadėdamas užtikrinti Amerikos ekonomikos ilgalaikį klestėjimą, reformuoti socialinės apsaugos sistemą, skirti pagyvenusiems žmonėms lengvatų perkant vaistus ir doleriu už valandą padidinti minimalų atlyginimą.

Trys ketvirtadaliai iš politinio demokratų susirinkimo dalyvių už bilietus sumokėjo po 50 dolerių (200 Lt).

Tuo tarpu norint patekti netoli stalo, prie kurio sėdėjo prezidentas, reikėjo pakloti 2 tūkst. 500 dolerių (10 tūkst. Lt).

Maždaug 20 asmenų, demokratams paaukoję arba surinkę 500 tūkst. dolerių (2 mln. Lt), buvo paskirti vakaro vicepirmininkais , o dar apie 20 žmonių, surinkusių arba paaukojusių 250 tūkst. dolerių (1 mln. Lt) ir daugiau, buvo pagerbti kaip vakaro "antrieji pirmininkai".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.