Besigydžiusiam nuo nevaisingumo vyriškiui pradėjo augti krūtys

 (4)
Vyriškis, kuriam norint išgydyti nevaisingumą buvo atlikta operacija, iškėlė bylą chirurgams bei ligoninei, kaltindamas juos nerūpestingumu. Netrukus po operacijos pacientui sumažėjo sėklidės ir pradėjo augti krūtys.
Byloje prieš Singapūro Gleneagles ligoninę bei daktarą Taną Huną Hoe neįvardintas amerikietis teigė, kad dėl nesėkmingos operacijos jis tapo nevaisingas.

Vyriškiui pradėjo augti krūtys, o organizmas nustojo gaminti vyriškuosius hormonus bei spermą.

1997-aisiais nukentėjusiajam Singapūro ligoninėje buvo atlikta operacija, kurios metu iš abiejų kirkšnių buvo pašalinta net 18 ištinusių kraujagyslių. Beje, panaši vieno kirkšnies operacija vyriškiui buvo atlikta ir prieš metus po to, kai šešerius metus jis nesėkmingai bandė su savo žmona susilaukti vaiko.

Nepasitvirtinus pirmajai operacijai, urologas Tanas rekomendavo savo pacientui atlkti dar vieną - dabar jau abiejų kirkšnių - operaciją.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.