Benamis iššoko iš greitosios pagalbos automobilio

 (1)
Vilniaus ligoninėje pagydytas benamis atsidūrė kitoje ligoninėje dėl traumų, kurias patyrė iššokęs iš važiuojančio greitosios pagalbos automobilio.
59 metų vyrui nuo kovo pradžios buvo gydomi galūnių lūžiai Vilniaus Šv. Jokūbo ligoninėje.

Lūžiams sugijus, nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis vyriškis pasiprašė nuvežamas į Vilniaus geležinkelio stotį. Tačiau ligoninės administracija nusprendė, kad benamiui bus geriau nakvynės namuose, ir antradienį nusiuntė jį ten greitosios pagalbos automobiliu.

Pakeliui, važiuojant Tuskulėnų gatve, vyriškis iššoko iš automobilio ir krisdamas ant kelio susilaužė žastą bei susimušė galvą.

Su šiomis traumomis jis paguldytas į Vilniaus greitosios pagalbos universitetinę ligoninę Lazdynuose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.