Belgijos menininkas "gyvai skulptūrai" vilioja muses

Tačiau iki šiol Belgijos mieste Gente šeštadienį atidaroma paroda sulaukė tik gausybės kritikos - kai kuriems ekspertams griežtai pasisakius prieš pačią idėją.

J. Fabre rūkytu kumpiu apdengė aštuonias aukštas atramas prie įėjimo į meno parodą Gento universitete. Jis tikisi, kad per tris mėnesius pūvantis kumpis pritrauks didelius musių būrius, taip meno kūrinį paversdamas gyva skulptūra.

"Geras menas turi truputi dvokti", teigė menininkas Belgijos dienraščiui "De Morgen". "Tai bus nuostabu - daugybė aplink skraidančių musių ir šliaužiojančių kirminų. Tuomet atramos tikrai bus gyvos".

Gento universitete atidaroma paroda "Over the Edges" ("Virš ribų") jau sulaukė kritikos iš gyvūnų teisių gynėjų, meno ekspertų bei praeivių, kuriuos šokiravo mėsa apklotų atramų vaizdai.

J. Fabre taip pat sakė, jog panaudodamas kumpį su lašiniais, jis tikisi ant atramų išgauti "marmuro efektą". Kad mėsa liktų vietoje, kai kur ji pritvirtinta plastiko danga.

Pasak dienraščio, visą parą saugoti J. Fabre kūrinį apsiėmė viena privati apsaugos bendrovė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.