Bažnyčia žmones turi žvejoti ir internetu

"Nežinau, ar Jėzus turėjo galvoje internetą, kai ragino abejojančius mokinius užmesti savo tinklus", sakė Konferencijos atstovas spaudai Claudio Giuliodori (Klaudijus Džuliodoris), nurodydamas Naujojo Testamento pasakojimą.

"Tačiau aišku, kad šiandien, kaip ir tada, turime neišduoti jo žodžių, kurie kviečia mus eiti pas visus žmones. Neabejotina, kad šiandien daugumą jų galima pasiekti elektroniniu tinklu", sakė C. Giuliodori. Jis kalbėjo prieš susitikimą Asyžiuje apie Dievo žodžio skelbimą internete.

Pasak Vyskupų konferencijos atstovo, internetas teikia nepaprastų galimybių Bažnyčiai tęsti apaštalų darbus.

"Per internetą galima tiesiogiai kalbėtis su žmonėmis visuose pasaulio kampeliuose, potencialiai su kiekvienu žmogumi", pridūrė jis.

Vatikanas savo tinklalapį turi nuo 1996 metų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.