Banko klaida nors trumpam pradžiugino moterį

 (2)
Kai Catherine Marra atplėšė banko atsiųstą sąskaitos ataskaitą, moterį ištiko šokas - jos sąskaitoje buvo 17 334 374 doleriai ir 89 centai.
Marra, sekretorė iš Bostono, Masačiūsetso valstijos, pasakojo: "Kai bankas man atsiuntė ataskaitą, kurioje buvo rašoma, kad man priklauso milijonai dolerių, pirmas dalykas, kurį aš padariau, paklausiau savo boso "Tai jūs nusprendėte man padaryti siurprizą ir į mano sąskaitą pervedėte premiją?"".

Tačiau netrukus ji pati suprato, kad tai buvo ne premija, o paprasčiausia banko klaida.

"Tai buvo tiesiog beprotiška," vėliau vietinei spaudai teigė Marra.

"Tikėtina, kad klientės banko sąskaitos numeris tik vienu skaitmeniu skyrėsi nuo kitos komercinės sąskaitos, todėl pinigai buvo netyčia pervesti ne į tą sąskaitą," paaiškino "Fleet Banks" atstovė.

Praėjus savaitei po to, kai moteris gavo laišką su fantastiškomis naujienomis, bankas ištaisė savo klaidą. "Jeigu aš turėčiau milijonus dolerių, turbūt jau būčiau Venesueloje, prisipažino Marra.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.