Balandžio 1-osios pokštai Didžiojoje Britanijoje

Liekniems žmonėms kovoti su gležnumu padės speciali riebalų kaupimą skatinanti avalynė. Mokslininkai sukūrė naują "Viagra" tipo tabletę, padėsiančią seksualinių problemų turintiems naminiams gyvūnėliams.
Fermeriai nepakildami iš savo fotelių galės melžti karves, naudodamiesi "Skambučiu valdomu bevieliu naminių gyvūnų ir gyvulių terminalu" (COWPAT).

Tokias naujienas Melagių dienos proga juokaudami paskelbė Didžiosios Britanijos laikraščiai.

Tačiau solidusis "Times" buvo pirmasis pripažinęs, kad šiais laikais naujienos būna tokios keistos, jog jau beveik neįmanoma atskirti melo nuo sudėtingos realybės.

"Vis sunkiau nusakyti skirtumą tarp Melagių dienos juokelių ir įprastinių naujienų", rašo "Times".

Tai demonstruodamas, laikraštis pirmajame puslapyje išspausdino žinią, kurioje mokslininkai teigia, kad roplių paliekamos gleivės gali perduoti informacijos srautą kitiems ropliams. Atradimas galėtų būti panaudotas kuriant naują greitaeigių transporto priemonių kartą.

Populiariausias Didžiosios Britanijos bulvarinis laikraštis "Sun" taip pat nepagailėjo linksmų naujienų.

Pavyzdžiui, viename specialiųjų straipsnių jis pranešė, kad leidėjai pradėjo 5 milijonų svarų sterlingų karą dėl teisės spausdinti vienerių metų Brooklyno Beckhamo (Bruklino Bekhamo), futbolo žvaigždės Davido Beckhamo (Deivido Bekhamo) ir grupės "Spice Girls" narės Victoria Adams (Viktorijos Adams) sūnaus autobiografiją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.