“Backstreet Boys” muzika - kankinimo priemonė

 (4)
“Backstreet Boys” ir kitų pop grupių muzika – tai vien iš priemonių, kurią Toronto universiteto studentų miestelio policijos pareigūnai naudojo norėdami “iškrapštyti” Universiteto vadovo kabinetą okupavusius studentus.
Backstreet boys
Šešias dienas grupė studentų nesitraukė iš atostogaujančio rektoriaus Roberto Prichardo ir kitų administracijos darbuotojų kabinetų reikalaudami griežto studentų miestelyje pardavinėjamų drabužių, pagamintų varganoe Trečiojo pasaulio šalių gamyklose, uždraudimo.

Iš dvidešimt protestuojančių studentų trečiadienį jau buvo likę tik aštuoni.

“Telefonų linijos atjungtos, maistą jiems perduoda tėvai ir draugai per iš antro aukšto nuleistą kibirą, o naktį, norėdami padaryti jų ‘gyvenimo’ sąlygas dar nemielesnėmis, mes visu garsu grojame pop muziką,” trečiadienį teigė universiteto darbuotoja Jane Stirling. “Mes pasiruošę kalbėtis ir tartis su studentais, bet tik ne tada, kai jie yra savavališkai okupavę universiteto administracijos kabinetus.”

“Tai turbūt pirmas kartas, kai „Backstreet Boys“ kūryba yra tyčia naudojama kaip kankinimo priemonė,” vietiniam leikraščiui sakė viena iš protestuojančų studenčių.

Universiteto mietelyje esančios parduotuvės perka drabužius, kurie yra siuvami paprastai blogomis sąlygomis ir žemasis atlyginimais garsėjančiose Kinijos ar Meksikos gamyklose.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (27)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.